Jup Jup

Jup Jup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jup Jup mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Jup Jup eğer yolculuklarınızda tek elinizle oynayabileceğiniz veya boş zamanlarınızda eğlenmenize yardımcı olacak bir mobil arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunu olan Jup Jup daha önceden geliştirdiği Dolmuş Driver gibi başarılı mobil oyunlarla yakından tanıdığımız Gripati tarafından geliştirilmiş. Oyunda bütün mantık aynı renkte tuğlaları birleştirmek üzerine kurulu. Aynı renkteki dört veya daha fazla sayıdaki tuğlaları birleştirdiğinizde tuğlalar patlıyor ve bu tuğlalara bağlı olan diğer tuğlalar da düşerek yok oluyor. Ekrandaki bütün tuğlaları patlattığımızzda ise bölümü geçiyoruz.

Jup Jup'ta işimiz sadece tuğlaları birleştirmek kadar kolay değil. Tuğlalara sürekli yenileri ekleniyor. Belli aralıklarla eklenen tuğla satırları eğer tuğlaları hızlı bir şekilde patlatmazsak ekranı kaplıyor ve oyun sonlanıyor. Bu nedenle oyunda çok düşünmek yerine çabuk karar almamız gerekiyor. Bu da oyundaki heyecanı artırıyor. Jup Jup'un oynanışı diğer tuğlaların rengini değiştiren özel tuğlalar sayesinde daha da dinamik hale gelmekte. Oyunda değişen durumlarauyum sağlamamız bize başarıyı getirmekte. 

YORUMLAR