Jurassic World: The Game 1.1.10 (ios)

Jurassic World: The Game

Jurassic World: The Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jurassic World: The Game ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir dinozor parkı oyunudur

Jurassic World: The Game kendi dinozorlarınızı yetiştirmenize ve savaştırmanıza imkan tanıyan bir mobil dinozor oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jurassic World: The Game, 2015 yılında gösterime girecek son Jurassic Park filmi Jurassic World'un resmi mobil oyunu olarak geliştirilmiş. Filmdeki kahramanları ve dinozorları mobil cihazlarımızda görmemizi sağlayan oyun bir strateji oyunu ile aksiyon oyununun karışımı olarak tanımlanabilir. Oyunda temel amacımız en güçlü dinozorları yetiştirmek ve bu dinozorları arenaya çıkararak savaştırarak en güçlü olduklarını kanıtlamak. Bu iş için ise kendi dinozor parkımızı inşa ediyoruz. Teknolojik olarak ilerlememizi ve dinozorları daha çok geliştirmemizi sağlayacak binaları inşa ettiğimiz gibi dinozorlarımız için yaşam alanları da oluşturuyoruz.

Jurassic World: The Game'de yeni dinozor türlerini geliştirebilmek için dinozor DNA'ları keşfetmemiz gerekiyor. DNA'ları araştırabilmek için ise teknolojimizi ilerletmemiz gerekiyor. Bu iş için kaynak topluyoruz. Oyunda 50'nin üzerinde dinozor türü bizi bekliyor. Arenada yapılan dinozor savaşlarında diğer oyuncuların dinozorlarıyla savaşabilmekteyiz.

Kaliteli grafiklerle süslenmiş Jurassic World: The Game, eğer Jurassic Park hayranıysanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.