JustMatic

JustMatic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JustMatic ile binlerce haber kaynağını tek bir yerden takip edebilirsiniz.

JustMatic, binlerce haber kaynağını tek bir yerden kolayca takip edebilmenizi sağlayan bir sosyal haber uygulamasıdır. Popüler haber okuma uygulamalarından Flipboard alternatifi olan JustMatic ile sadece Amerika’daki değil Türkiye’deki içerikleri de takip edebiliyorsunuz. Dilediğiniz haber kanallarına abone olarak anlık bildirimler alabilir, yerli haber kaynaklarını farklı kategoriler altında sınıflandırarak tüm içerikleri kolayca takip edebilirsiniz.

Uygulamaya Facebook hesabınızla giriş yaparak, arkadaşlarınızın üye oldukları haber kaynaklarını, beğendikleri haberleri takip edebilir, okuduğunuz haberleri paylaşabilirsiniz. Sürekle bırak seçeneği ile kişisel okumalarınızı ve istediğiniz bir haberi arşivleyebilir, dilerseniz kişisel okuma listenizi gizleyebilirsiniz. 400'e yakın farklı haber kaynağını takip etmenizi sağlayan JustMatic ile dilediğiniz haber kaynağına tek dokunuşla abone olabilir ve abonelikten çıkabilirsiniz.

Farklı haber kaynaklarını tek bir yerden takip edebileceğiniz kullanımı kolay, ücretsiz uygulama arıyorsanız Flipboard’u aratmayan Türkçe dil destekli JustMatic’i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR