KakaoGroup

KakaoGroup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KakaoGroup, kullanıcıların kendi mesajlaşma odalarını kurarka istediği kişileri davet edip iletişime geçmesini sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

KakaoGroup, grup konuşmaları yapmak isteyen kullanıcılar için en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Bunun nedeni ise, KakaoGroup'un kullanıcılarına kendi gruplarını kurmasına izin vererek, bu gruplar üzerinden kişilerin iletişime geçmelerini sağlamasıdır. Kurduğunuz mesajlaşma odalarına istediğiniz kişileri davet edebilirsiniz.

Grup ile herhangi bir anınızı paylaştığınızda, uygulama otomatik olarak grubunuzdaki herkesin paylaştığınız içeriği görmesini sağlayacaktır.

Kulanıcılar uygulama üzerinden arkadaşları ve tanıdıkları ile fotoğraf, kişi bilgisi, lokasyon ve özel etkinlikleri paylaşabilirler. Ayrıca sınıf arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve aile bireylerinizle özel gruplar oluşturarak iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Kullanmak için herhangi bir kayıt işlemi gerektirmeyen KakaoGroup uygulamasına, Kakao hesabınız ile giriş yapabiliyorsunuz. Fakat Kakao hesabınız yoksa bir kaç kısa adımda hemen yeni bir tane oluşturabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir mesajlaşma e paylaşım uygulaması arıyorsanız KakaoGroup ihtiyaçlarınızı giderecektir. Uygulamayı kullanmak isterseniz Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR