KakaoTalk 3.6.8 (ios)
KakaoTalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    658

  • Üretici

    Kakao Corp.

KakaoTalk, birebir veya grup olarak sesli görüşme ve mesajlaşma yapabileceğiniz popüler bir uygulamadır.

KakaoTalk230 farklı ülkede 90 milyon kişiden fazla sayıda kullanıcısıyla ücretsiz bir mesajlaşma ve konuşma uygulamasıdır. Skype'a benzerliğiyle dikkatleri çeken uygulama üstelik tamamen ücretsiz. Birebir yada grup olarak mesajlaşma ve konuşma imkanı tanıyan bu uygulama tüm akıllı cihaz platformlarında kullanılabilir.

KakaoTalk arkadaşlarınız ve ailenizle hızlı, eğlenceli ve kolay olarak iletişim kurabileceğiniz popüler bir uygulama. Windows, Android, iOS , Windows Phone ve Blackberry platformlarında kullanabileceğiniz versiyonları bulunan uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye ederek birlikte mesajlaşma ve görüşmeler yapmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek kaliteli HD ses özelliği ile güzel bir konuşma deneyimi yaşatan KakaoTalk, daha hızlı mesajlaşma imkanı sunmak için basit telsiz görevi de görüyor. Basit telsizi özelliği, tuşa basılı tutarak ses kaydedip yollayarak mesajınızı hızlı şekilde iletmenizi sağlıyor. Ayrıca '' Talking Tom '' ve '' Talking Ben '' ses filtrelerini kullanarak konuşmalarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Grup konuşmalarında yada tekli konuşmalarda hızlı bir şekilde metin, video ve fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz.

KakaoTalk içinde bulunan 250'den fazla sevimli ifade ve birbirinden farklı eğlenceli temalarla uygulamayı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca sıkıldığınız zamanlarda rahatlamak için oynayabileceğiniz 3 boyutlu mobil oyunlar da uygulamanın içinde yer alıyor.

Mesajlaşma ve konuşma verilerinizi şifreleyerek güvenliğinizi sağlayan uygulama gerçekten etkileyici. Telefon numarası ihtiyacı olmadan KakaoTalk kimliğiniz ile yeni arkadaşlarla tanışıp sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR