Kamcord

Kamcord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamcord uygulaması, oyunseverlerin favori oyunlarına dair videoları mobil cihazları üzerinden izlemelerine imkan veriyor.

Kamcord, oyun meraklılarına hitap eden, ücretsiz bir video izleme platformu. Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabilecğeimiz bu uygulama sayesinde favori oyunlarımız üzerine yapılan çekimleri ve oyun kayıtlarını izleyebiliyor, diğer oyunseverler ile mesajlaşabiliyoruz.

Mobil oyun sektöründen önemli isimlerin yer aldığı bu platform giderek daha da büyüyor. Şu an itibariyle Kamcord üzerinde 50 milyon adet oyun videosu yer aldığı belirtiliyor. Elbette bu sayı her geçen gün, hatta dakika artış gösteriyor.

Kamcord sadece oyun videolarını izleyebilmemize imkan vermiyor. Bu platform üzerinde yer alan kullanıcılar kendilerine gruplar açarak keyifli sohbetler gerçekleştirebiliyorlar. Bildiğimiz sosyal medya platformları gibi çalışan Kamcord'u kullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Sddece profilinizi oluşturun ve videoları izlemeye başlayın.

Kamcord üzerinde ilgiyle takip ettiğiniz oyuncular ve oyunlar varsa bunlar hakkındaki gelişmeler sizlere bildirim olarak gönderilecek. Bu sayede en ufak bir haberi dahi kaçırmayacaksınız. Mobil oyun dünyasını takından takip etmek istiyorsanız Kamcord'a göz atmanızı tavsiye ediyoruz.