Kamuyu Aydınlatma Platformu

Kamuyu Aydınlatma Platformu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamuyu Aydınlatma Platformu iPhone ve iPad uygulaması ile borsadaki şirketlerin en son bildirimlerine anında ulaşabilirsiniz.

Kamuyu Aydınlatma Platformu ya da kısa adıyla KAP'ın hazırladığı bu resmi uygulama sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca kendini borsaya kote etmiş şirketler hakkında bilgi edinebiliyor ve Borsa İstanbul hakkında en son haberleri elde edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın arayüzü her ne kadar biraz eski tarzda olsa da işlevsellik olarak herhangi bir eksikliği mevcut değil ve en son verileri sorunsuz bir şekilde kullanıcılara sunabiliyor.

Doğası gereği internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama maalesef çevrimdışı çalışamıyor. Bu nedenle son haber ve verileri almak istediğinizde 3G ya da Wi-Fi bağlantınızın aktif ve çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız.

Uygulamayı kullanarak elde edebileceğiniz verilere göz atmak gerekirse;

  • Şirketlerin bilgi formları
  • Anlık bildirimler
  • Son 5 günlük bildirimler
  • Borsa İstanbul verileri
  • Yatırım fonları ve aracı kurumlar
  • Denetim şirketleri

Uygulamanın resmi olarak hazırlanmış olması nedeniyle herhangi bir şekilde yanlış bilgilere ulaşmak da mümkün değil. Böylece elde ettiğiniz şirket verilerinin o şirketlerin sundukları gerçek veriler olduğundan emin olabiliyorsunuz.

Sık sık borsa takibi yapıyor veya finans işi içerisindeyseniz tüm şirketlerin borsa bildirimlerine ulaşabilmek için Kamuyu Aydınlatma Platformu iOS uygulamasına göz atmadan geçmeyin.