Kaptan Amerika

Kaptan Amerika
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaptan Amerika, orjinal ve sürükleyici hikayeye sahip savaş aksiyon oyunudur.

Kaptan Amerika, (Captain America The Winter Soldier) kötü Marvel karakterlerine karşı savaştığınız aksiyon türünde bir oyundur. Kaptan Amerika’yı yönettiğiniz oyunda dev bir küresel saldırıyı engellemek adına Kral Kobra, Taskmaster, Puff Adder, Kış Askeri ve daha onlarca Marvel kötüleriyle savaşacaksınız.

Kaptan Amerika, orjinal ve sürükleyici bir hikayeye sahip, çok sayıda taktiksel seçenekli aksiyon sahneleriyle dolu bir oyun. İlk iki seviyeyi ücretsiz olarak oynadığınız savaş oyununda amacınız dünyayı ele geçirmek için yemin etmiş Marvel kötülerinin saldırılarını durdurmak. S.H.I.E.L.D ajanlarından oluşan saldırı ekibinizi yönetirken tüm taktiksel becerilerinizi kullanmalısınız. Yalınız yol edilemez kalkanınız, süper asker ve yenilmez becerilerinizi sınırlı sayıda olduğundan akıllıca kullanmalısınız.

Hem iPhone hem de iPad’inizde oynayabileceğiniz Kaptan Amerika, çok sayıda yükseltme içeriyor. Ajan ve silahları geliştirin, Kaptan’ın saldırı gücünü yükseltmek için yeni dövüş teknikleri öğrenin, Kaptan Amerika’ya yeni kostümler giydirin, araştırma becerilerini keşfedin.

Kaptan Amerika, arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bol aksiyon sahneleri içeren oldukça zevkli bir oyun. Marvel karakterlerinin buluştuğu oyunu kesinlikle oynamalısınız.