Karayolları Genel Müdürlüğü 2.0.6 (ios)

Karayolları Genel Müdürlüğü

Karayolları Genel Müdürlüğü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    148

  • Üretici

    Mobilion

Karayolları Genel Müdürlüğü, Türkiye'nin her yerinde çalışan ve kullanıcılara anlık trafik bilgisi sunan yararlı bir iOS navigasyon uygulaması.

Karayolları Genel Müdürlüğü, adından da anlayacağınız üzere Karayollerı Genel Müdürlüğü'nün resmi iOS trafik bilgisi uygulaması. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun yollar hakkında bilgi edinebilir ve çıkacağınız seyahatlar öncesi rotanızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın trafik bilgisi sunması dışında daha da güzel özelliklerinden bir tanesi gideceğiniz yere nasıl gidebileceğinizi harita üzerinde göstermesi. Ayrıca yapacağınız yolculukla ilgili mesafe ve süre bilgileri de yine uygulama üzerinde sunulan bilgiler arasında.

Basit anlamda bakacak olursak sürücülerin yol asistanı diyebileceğimiz bir uygulama olan Karayolları Genel Müdürlüğü'nün diğer adı da Türkiye Trafik. Yolculuk yapmayı düşünüyor olsanız bile 2 farklı şehir seçerek aralarındaki mesafeyi görmenizi sağlayan uygulama tüm yolculuklarınızda en büyük yadımmcılarınızdan biri haline gelebilir. Özellikle kişisel ya da iş amaçlı olarak sık sık seyahat edenlerin işine yarayacak olan uygulama gideceğiniz yollar üzeirndeki çalışmaları, yolların durumlarını ve seyahatinizle ilgili diğer tüm yol bilgilerini size sunarak oldukça yardımcı oluyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanmak üzere bir navigasyon uygulaması arıyorsanız KGM'nün resmi uygulaması olan Türkiye Trafik'i hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR