Kayıp Çağ

Kayıp Çağ
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kayıp Çağ orijinal atmosferiyle dikkat çeken keyifli bir obje bulma oyunudur.

Göz alıcı görselleriyle daha ilk dakikadan beğenimizi kazanan Kayıp Çağ, bulmaca oyunları oynamaktan keyfi alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken alternatifler arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyundaki temel amacımız bölümlere gizlenmiş olan objeleri bulmak.

Oyunda ilginç bir tema işlenmekte. Her şeyin olağan bir şekilde ilerlediği bir günde aniden ortaya çıkan parlak bir ışık, tüm insanların kaybolmasına sebep oluyor. Biz de hemen işe koyuluyoruz ve olayın arkasındaki gizemi çözmeye çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda gizlenmiş objeleri bulmaya ve olayı çözmek için kullanabileceğimiz ipuçlarını bulmaya çalışıyoruz. Olayın sır perdesini aralamak için çıktığımız bu macerada yolumuz Paris’e, Çin’e ve hatta Anadolu’ya düşüyor.

Kayıp Çağ’ın en fazla dikkat çeken noktalarından bir tanesi de tüm konsepti kayıp obje bulma dinamikleri üzerine kurmamış olması. Çoğu zaman karşılaşacağımız balon patlatma, eşleştirme ve bilardo gibi mini oyunlar, oyunun tekdüze bir hal almasına engel oluyor. Bu yüzden oyunu uzun süre oynasanız bile sıkılmayacağınızı düşünüyorum.

Ortaya orijinal bir konsept çıkartan Kayıp Çağ, mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi. Eğer bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız Kayıp Çağ mutlaka cihazınızda yer almalı.

YORUMLAR