Keçiören Belediyesi

Keçiören Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Üretici

    Keçiören Belediyesi

Ankara'nın Keçiören İlçesi sakinleri için Keçiören Belediyesi tarafından hazırlanmış bu resmi uygulama ile e-belediye işlemlerinizi gerçekleştirin, güncel duyuru ve haberlere ulaşın.

Belediyenin vermiş olduğu hizmetleri mobil cihazdan takip etmek isteyenlere Ankara Keçiören Belediyesi tarafından hazırlanmış bu uygulama belediye faaliyetlerini kapsamlı bir şekilde sunuyor. Mobil uygulamala dönemi ilk geçiş yapan belediyelerden biri olan Keçiören Belediyesi, bu uygulama sayesinde sizi resmi ve güncel haberleriyle gündeme yakın tutuyor. Keçiören ilçesinin sakinlerinin son haberlere ve duyurulara ulaşabileceği bu uygulama, aynı zamanda belediyenin etkinliklerinden, yeni projelerden, ihale ilanlarından tutun e-belediye hizmetine kadar birçok servisi kullanıcılara sağlıyor.

Temel kullanıcıyı da kapsayan bilgileri içeren Keçiören Belediyesi uygulaması sayesinde nöbetçi eczaneler hakkında da istikrarlı bir bilgi kaynağına ulaşmış oluyorsunuz. Belediyeye mesajlarınızı iletmenize de olanak sağlanmış olmakla birlikte sicil kaydı, borç sorgulama gibi resmi işlemlerde de bu uygulama elinizin altında pratik bir enstrümana dönüşüyor. Bunun haricinde yerel hayatı ilgilendiren hava durumu raporları, ilçe rehberleri ve fotoğraf galerileri gibi bilgiler de mevcut.

Keçiören Belediyesi uygulamasında karşılaşacağınız menüyü kısaca anlatalım:

Haberler:
Keçiören sakinlerini yakından ilgilendiren gelişmelerden birebir haberdar olun.

Duyurular:
Keçiören Belediyesinin vermiş olduğu kararları ve bildirileri güncel olarak takip edin.

e-Belediye:
Belediye'deki resmi işlerinizi kolaylaştırmak adına kullanabileceğiniz pratik seçenekler.

e-Rehber:
İlçe içersinde yaşayan herkesin ihtiyacına yönelik bu rehber sayesinde nöbetçi eczaneleri ve daha fazlasını anında öğrenin.

Etkinlikler:
Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri kaçırmadan zamanında yakalayın.

Galeri:
Keçiören ilçesinin kendine has dokusunu bu galeri sayesinde keşfedin.

Sosyal Tesisler:
İlçe sınırları içersinde bulunan ve size yardımcı olabileceğini düşündüğünüz tüm sosyal tesislere buradan ulaşabilirsiniz.

Projeler:
Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen ihaleler ve projeler için resmi bildirimleri buradan takip etmeniz mümkün.


Keçiören'de yaşayanlar için hayatı kolaylaştıran Keçiören Belediyesi uygulaması ile hem yaşadığınız yerin gündemi cebinizde olacak hem de bürokrasi ile aranızda olan bariyer azalacak.

YORUMLAR