Keepy 1.80 (ios)

Keepy

Keepy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keepy, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve çocuklarınızın her anını özel bir zaman tünelinde sonsuza kadar saklayabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Keepy, çocuklarının her anını yakalamak ve yıllar sonra bile yeniden hatırlamak isteyen ebeveynler için geliştirilen ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Uygulama yardımıyla evlatlarınızın çocukluk yıllarına ait resimlerini, fotoğraflarını, ses kayıtlarını, hatıralarını, videolarını ve çok daha fazlasını kendinize özel zaman tünelinde saklayabilirsiniz.

Çocuklarınızın en güzel yıllarını, anlarını ve anılarını sonsuza kadar saklamak isteyen ebeveynler için düşünülerek hazırlanmış olan uygulama gerçekten çok kullanışlıdır.

Keepy üzerinde çocuklarınıza ait saklayacağınız her tür içeriği istediğiniz gibi düzenleyebilir ve diğer aile fertleriyle kolayca paylaşabilirsiniz. Hatta Keepy üzerinde sakladığınız çocuklarınıza ait resimlere, videolara ve ses kayıtlarına diğer aile fertlerinin de sesli, görüntülü veya yazılı şekilde yorumlar yapmasını sağlayabilirsiniz.

Aradan geçen yıllar sonunda çocuklarınızın kocaman adamlar veya kadınlar olduğunu gördüğünüz zaman, geriye dönüp onların çocukluk yıllarını hatırlamak istediğiniz zaman Keepy hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. İşte o zaman Keepy'nin ne kadar güzel bir servis olduğunu bir kez daha anlama fırsatını yakalayacaksınız.

YORUMLAR