Kelime Birleştir 1.8.4 (ios)

Kelime Birleştir

Kelime Birleştir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Birleştir ücretsiz olarak sunulan keyifli bir kelime birleştirme oyunudur. Oyunda bize resmi gösterilen nesnelerin isimlerini birleştirmeye çalışıyoruz.

Kelime Birleştir orijinal yapısıyla dikkat çeken bir bulmaca oyunu. Bu kategoride birçok iyi var ve Kelime Birleştir de bu iyi örneklerden bir tanesi. Klasik bulmaca oyunlarından başarıyla sıyrılan oyundaki amacımız resmi gösterilen nesnelerin isimlerini birleştirerek anlamlı bir kelime oluşturmak.

Mesela para ve ve göz resmi varsa doğru cevap paragöz oluyor. Bu şekilde hazırlanmış onlarca farklı bulmaca mevcut ve hepsi de zihni çalıştıran türden. Oyunda gösterilen resimlerin alt tarafında kelimeyi yazacağımız alan, onun altında da kullanabilecğeimiz harfler yer alıyor. Buradan seçtiğimiz harfleri üstteki kısma yetleştirerek kelimeyi bulmaya çalışıyoruz.

Sevimli ve sade görünen arayüzü ile keyif veren Kelime Birleştir'de Facebook desteği de sunulmakta. Bu özelliği kullanarak aldığınız puanları sosyal medya üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Kelime Birleştir'de de kazandığımız puanlarla satın alabileceğimiz yardımcılar bulunuyor.

Eğer siz de kelime haznenize ve mantığınıza güveniyorsanız Kelime Birleştir mutlaka oynamanız gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR