Kelime Diz

Kelime Diz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Diz, karışık olarak verilen harfleri düzenleyerek kelimelerin doğru halini bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir iOS kelime oyunudur.

Kelime Diz, adından anlayacağınız üzere size verilen sırası karışık harflerin yerlerini düzelterek kelimelere anlam kazandırmaya çalışacağınız eğlenceli bir iOS oyunudur. Oyundaki en büyük amacınız maksimum seviyede kelime üretmek. Bunu yapabilmek için hem hızlı düşünmeniz hem de oldukça hızlı hareket etmeniz gerekiyor.

Harflerin yerlerini değiştirerek kelimelerin doğrularını elbet bulacaksınız fakat dikkat etmeniz gereken bir zaman faktörü var. Ne kadar erken bulabilirseniz o kadar çok puan alma şansınız bulunuyor. Bu nedenle hızlı hareket etmek size puan olarak geri dönüyor.

Farklı seviyelerde oynayabileceğiniz bir kelime oyunu olan Kelime Diz'de seviyeler arttıkça oyunun zorluğu da artmaktadır. En güzel yanlarından bir tanesi ise aldığınız yüksek puanları Twitter üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabiliyor olmanız. Bu sayede büyük bir rekabete girerek onlarla yarışabilirsiniz.

Eğer kelime oyunları oynamaktan eğleniyorsanız, Kelime Diz'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR