Kelime Oyunu+

Kelime Oyunu+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Oyunu televizyonların popüler yarışma formatlarından olan kelime oyunlarını ücretsiz olarak cihazınıza getiriyor.

Kelime oyunları televizyonlarda en sık denk geldiğimiz yarışma formatları arasında yer alıyor. Peki ya bu oyunları kendi mobil cihazınız üzerinden oynamak ister miydiniz? Eğer cevabınız evet ise Kelime Oyunu isimli bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Hem iPhone hem de iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Kelime Oyunu’nda birbirinden zorlu kelimelerle doldurulmuş bölümler sizleri bekliyor.

Oyunda bize 4 dakikalık süre veriliyor ve ikişerli gruplar halinde gelen farklı harf sayılarına sahip olan kelimeleri tahmin etmemiz isteniyor. Gelen kelimeleri en kısa süre içerisinde tahmin ederek yüksek puanlar elde etmeye çalışıyoruz.

Eğer gelen kelimeyi tahmin edemezseniz yardımcı harf satın alabilirsiniz. Fakat bu noktada belirtmem gereken bir ayrıntı var o da yardımcı aldığınız her harfin size 100 puan kaybettirdiği. Bu yüzden çok fazla harf almamaya ve kelimeleri direkt olarak tahmin etmeye çalışın. Oyunda spor, müzik, sinema ve yemek gibi farklı kategorilerden kelimeler yer alıyor.

Toplamda 700 kelimeye sahip olan oyun kolay kolay biteceğe benzemiyor. Kelime oyunları ilginizi çekiyorsa Kelime Oyunu’nu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR