Kelime Tahtası 1.7 (ios)

Kelime Tahtası

1.7
Kelime Tahtası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Tahtası arkadaşlarınızla ortak oyunlar açabileceğiniz eğlenceli bir kelime bulma oyunudur.

Kelime Tahtası iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kelime bulma oyunudur. Tamamen Türkçe olan bu oyunda arkadaşlarınızla aynı tahta üzerinde kelime avına çıkıyorsunuz.

Oyunda elimizde birkaç harf oluyor ve bunları tahta üzerine yerleştirerek mantıklı ve anlamlı kelimeler üretmeye çalışıyoruz. Arkadaşlarımızla aynı tahta üzerinde oynayabildiğimiz için oyun gerçekten keyif veriyor. Kelime Tahtası’nda kendimize istediğimiz kadar oyun açabiliyoruz.

Aynı anda birkaç oyunda oynayabilirsiniz. Sıra size geldiğinde hamlenizi yapmalı ve sırayı karşı oyuncuya bırakmalısınız. Aynı şey karşı taraf için de geçerli. Rakibiniz hamlesini yaptıktan sonra sıra size geçiyor. Rakipleriniz uzun süre oyuna dönmezse pes etme seçeneğini kullanarak oyundan çıkabilirsiniz.

Kelime Tahtası’na Facebook ile bağlanma şansına sahipsiniz. Facebook bağlantınızı kullanmak istemiyorsanız misafir girişini de kullanabilirsiniz.

Kısaca keyifli bir oyun olarak öne çıkan Kelime Tahtası, arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, kafa yormayan bir bulmaca oyunu.