Kıble Bulucu 1.1 (ios)

Kıble Bulucu

1.1
Kıble Bulucu
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kıble Bulucu sayesinde Kıble'nin konumunu düzgün bir şekilde bulabiliyoruz.

Kıble Bulucu, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir kıble bulma uygulaması olarak öne çıkıyor. Makul bir fiyat etiketine sahip olan Kıble Bulucu sayesinde namaz ibadetimizi gerçekleştirmek istediğimiz zamanlarda Kıble'yi kolayca bulabiliyoruz.

Uygulamayı başlattığımız zaman karşımıza son derece anlaşılır ve sade bir arayüz çıkıyor. Zaten uygulama tek bir amaç üzerine yoğunlaştığı için karmaşık özelliklerle ve alt menülerle uğraşmaya ihtiyaç olmuyor.

Kıble Bulucu'yu kullanabilmek için bir takım basit işlemler yapmak gerekiyor. Bu işlemler Kıble'yi doğru bir şekilde bulmak için ihtiyaç duyulan konum bilgilerini yapmak adına gerçekleştiriliyor. Kıble yönünü bulmak için öncelikle cihazımızı çevremizde döndürmemiz gerekiyor. Ortadaki ok yeşil oluncaya dek bunu yapmamız gerek. Bu aşamadan sonra ekrada çıkan ok bize Kıble'nin yerini gösteriyor. Biz de bu okun gösterdiği yöne göre pozisyon alıp ibadetimizi yerine getirebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Kıble Bulucu, namaz ibadetini olması gerektiği gibi, tam anlamıyla ve eksiksiz olarak yerine getirmek isteyen tüm müminlerin göz atması gereken bir uygulama.

YORUMLAR