Kill Shot Bravo 1.0 (ios)

Kill Shot Bravo

1.0
Kill Shot Bravo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    180

  • ÜRETİCİ

    Hothead Games

Kill Shot Bravo yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış bir mobil keskin nişancı oyunudur

Kill Shot Bravo yüksek kaliteli grafikleri taktiksel ve heyecanlı bir oynanışla birleştirmeyi başaran bir mobil sniper oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz FPS türünde bir keskin nişancı oyunu olan Kill Shot Bravo'da özel kuvvetlere üye olan ve teröristleri avlamak üzere eğitilmiş bir askerin hikayesine tanık oluyoruz. Bu askeri kontrol ederek dünyanın farklı yerlerinde teröristleri avladığımız oyunda düşman üslerine gizlice sızıyoruz ve hedeflerimizi birer birer ortadan kaldırarak görevleri tamamlıyoruz. Oyun boyunca bize farklı keskin nişancı tüfeklerini kullanabilme imkanı veriliyor.

Kill Shot Bravo'da görevler bir hayli kısa sürüyor. Bu durum oyuncuların oyundan çok menülerle boğuşmasına neden oluyor ve bir süre sonra can sıkabiliyor. Bunun haricinde oyunun pek bir eksi yönü yok. Görevlerde temel olarak düşmanların yerini tespit ediyorsunuz ve doğru anı bekleyerek nişan alıyorsunuz ve tetiğe basıyorsunuz. Kimi görevlerde birden fazla düşmanı yok etmeniz gerekiyor. Bu durumlarda ilk atışınızdan sonrasını da düşünmeniz gerekiyor; çünkü siz ateş ettikten sonra çıkan ses diğer dülşmanları uyarıyor ve kaçmalarına neden oluyor.

Kill Shot Bravo'nun grafikleri oldukça detaylı. Özellikle görevlerdeki son atışınızı yaptıktan sonra kullanılan aksiyon kameralarının mermilerinizi ağır çekimde takip etmesi görülmeye değer.

YORUMLAR