Kingdom Corps

Kingdom Corps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Corps, karanlığın efendisine karşı gelerek düşmanlarınızı yok etmeye ve bölgenizi geri almaya çalışacağınız ücretsiz bir iOS strateji oyunudur.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde strateji oyunları oynamayı seviyorsanız ve yeni bir strateji oyunu arayışındaysanız, Kingdom Corps tam aradığınız ve istediğiniz oyun olabilir.

Karanlığın efendisi ve onun kuvvetleri bölgenizi ele geçirerek korku salmış durumdadır. Oyunda sizde Freyja'nın kontrolünü sağlayarak bölgenizi geri almaya çalışmalısınız. Oyunda yapmanız gereken şey ise sahip olduğunuz orduyu güölendirmek ve karanlığın efendisine karşı üstlünlük kurmak. Bu sayede savaşları kazanabilir ve kalelerinizi geri alabilirsiniz.

Farklı dostlar ile aynı birliklere girerek gücünüzü arttırmalı ve karanlığın efendisine karşı topraklarınızı birlikte korumlalısınız. Ayrıca diğer birliklere de dikkat etmelisiniz. Çünkü onlarda sizin topraklarınıza saldırı yapabilirler.

Strateji oyunu severler için iyi bir seçenek olan Kingdom Corps'u ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR