KingsRoad 3.11.0 (ios)

KingsRoad

KingsRoad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KingsRoad eğlenceli bir mobil aksiyon RPG oyunudur

KingsRoad eğer Diablo tarzı hack and slash savaş sistemine sahip aksiyon RPG oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan KingsRoad'da fantastik bir dünyada geçen bir serüvene atılıyoruz. Oyunumuzun hikayesi bu fantastik dünyada yer alan krallığımızın topraklarının cehennemin hizmetkarları tarafından saldırıya uğramasıyla başlıyor. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için 3 kahraman gönüllü oluyor. Biz bu kahramanlardan birini seçiyoruz ve maceramıza başlıyoruz. Kendine has yeteneklere ve oyun stillerine sahip kahramanlar bize farklı oyun tecrübeleri sunmakta. Knight adlı kahramanımız kılıç ve kalkanı etkin bir şekilde kullanabilirken bolca hasara dayanabiliyor ve yakın mesafede yüksek hasar verebiliyor. Mage adlı büyücümüz ise etrafa alev topları fırlatarak düşmanlarını yakıp kavurabiliyor. Archer da ok ve yayını üstün nişan alma yeteneğiyle birleştirerek uzak mesafeden etkili saldırılar yapabiliyor.

KingsRoad'da gerçek zamanlı bir savaş sistemi mevcut. Oyuncular oyunun senaryo modunda yüzlerce farklı düşmanın yanısıra kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşmakta. Oyun içinde keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda büyülü silah, zırh ve eşya bulunmakta. Ayrıca kullandığımız ekipmanları da güçlendirebiliyoruz. Görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettikçe kazanacağınız tecrübe puanı seviye atlamanızı sağlıyor. Seviye atlayınca yeni yetenekler ve büyüler öğrenebiliyoruz ve daha gelişmiş ekipmanları kullanabiliyoruz.

KingsRoad göze oldukça hoş görünen grafiklere sahip. Oyunu online olarak diğer oyuncularla birlikte oynayabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR