Kingston MobileLite 4.1.0.4 (ios)

Kingston MobileLite

Kingston MobileLite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingston MobileLite uygulaması sayesinde kablosuz ağ üzerinden medya dosyalarının aktarım işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Kingston MobileLite, iPhone ve iPad cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ücretsiz bir medya aktarım uygulaması olarak çalışıyor. MobileLite Wireless Reader'ın tamamlayıcısı rolünde olan bu uygulama sayesinde fotoğraf, müzik, doküman ve diğer formatlardaki dosyalarımızı hızlı bir şekilde aktarabiliyoruz.

Kingston MobileLite Wireless Reader temel olarak USB bellekler, SD kartlar, microSD kartlar ve diğer depolama aygıtlarında arşivlenmiş olan dosyaları kablosuz bağlantı üzerinden aynı anda sekiz farklı cihaza kadar aktarabiliyor.

Elbette bu cihazların arasında mobil cihazlar da mevcut. Bu uygulama aktarım sürecinde bizlere yardımda bulunarak işlemi çok daha kolay bir şekilde tamamlamamızı sağlıyor. Dolayısıyla uygulamayı kullanabilmek için öncelikle MobileLite Wireless Reader sahibi olmamız gerekiyor.

Kullanıcı dostu arayüzü ve işlevsel özellikleriyle Kingston MobileLite sık sık dosya aktarmak mecburiyetinde olan kullanıcıları tatmin edecek bir yapım.