Kitchen Scramble 1.1.0 (ios)

Kitchen Scramble

Kitchen Scramble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yemek yapma oyunudur.

Diner Dash gibi oyunları oynadıysanız ve sevdiyseniz Kitchen Scramble'ı da seveceksiniz. Disney tarafından yapılmış olan bu oyun, benzerleriyle çok da farklı bir tarza sahip olmasa da yine de kendini oynattırıyor.

Eğlenceli ve hızlı ilerleyen yapısı ve canlı grafikleri ile dikkat çeken oyunda amacınız yemek kamyonunuzu yönetmek ve müşterilere yemek servis etmek. Yemek kamyonu olduğu için de masa temizleme gibi ekstra işler olmadığından sadece yemek yapıp servis etmeniz gereken oyun biraz daha basit.

İlk başta kızarmış patates, yumurta gibi basit yemekler servis ederken ilerledikçe müşteriler daha karmaşık siparişler verecekler, bu yüzden sizin de hızlı olmanız gerekiyor. Ayrıca müşterinin görüntüsünden ne tür bir yemek sipariş vereceğiniz tahmin edip ona göre hazır olmanız gerekiyor.

15 farklı şehirde 300 bölüm oynayabileceğiniz oyunda yüzlerce farklı yemek tarifi var. İlerledikçe ekipmanlarınızı yükseltebilir, bölümleri tekrar oynayıp para kazanabilirsiniz. Ayrıca Facebook entegrasyonu ile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR