Kitchen Stories Cookbook 3.0 (ios)

Kitchen Stories Cookbook

3.0
Kitchen Stories Cookbook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kitchen Stories Cookbook, Türk ve dünya mutfağının en leziz menülerini bir araya toplayan ücretsiz yemek tarifi uygulamasıdır.

Kitchen Stories Cookbook, Türk ve dünya mutfağından yüzlerce tarifi hem videolu hem de resimli olarak gösteren zengin içerikli bir yemek tarifi uygulamasıdır. Herkesin evindeki malzemelerle rahatlıkla pişirebileceği pratik lezzetlerden, şeflerin hamaratlı ellerinden çıkan profesyonel lezzetlere yüzlercesi bu uygulamada.

Kitchen Stories Cookbook ( Mutfak Hikayeleri Yemek Kitabı) adlı uygulama hem iPhone hem de iPad’inizde kullanabileceğiniz en kapsamlı yemek tarifi uygulaması. Üstelik tüm içerik tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Türkçe dil desteği de sunan uygulamada seçtiğiniz lezzetin nasıl ortaya çıktığını adım adım gösteriliyor. Seçtiğiniz yemeğin nasıl yapıldığını hem yazılı hem de resimli olarak gördüğünüzden evinizde hemen denemek isteyeceksiniz. Her tarif oldukça detaylı hazırlanmış. O tarifi kimin yaptığı, zorluk derecesi, pişme süresi hatta kalori, protein, karbonhidrat ve yağ miktarı gösteriliyor. Malzemeleri listenize ekleme şansına da sahipsiniz. Tarifi beğenme, not alma, paylaşma seçenekleri de sunuluyor.

Mutfakta pratiklik kazandıran ve her tarifin pişirme tekniğini öğrenebileceğiniz yüksek kalitede eğitici videolar da içeren uygulamada en çok tüketilen besinler ve mutfakta en çok kullanılan araç ve gereçler hakkında harika ipuçlarına da yer verilmiş.