KitCut

KitCut
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KitCut sayesinde arkadaşlarımızın fotoğraflarını kullanarak ortaya son derece eğlenceli ve komik görüntüler çıkartabiliyoruz.

KitCut, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir görsel oluşturma uygulaması. Facebook Messenger ile çalışmak üzere tasarlanmış olan KitCut'ı kullanarak arkadaşlarımızın fotoğraflarını birbirinden eğlenceli görsellerle birleştirerek ortaya komik görüntüler çıkartabiliyoruz.

Uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kullanıcılara son derece basit bir kullanım deneyimi sunuyor. Eğlenceli görseller oluşturabilmek için öncelikle arkadaşımızın fotoğrafını çekmemiz gerekiyor. Daha sonra bu fotoğrafın yüz kısmını keserek sunulan görsellerden birine monte ediyoruz. Bu işlemden sonra görselimizi dilersek Facebook Messenger üzerinden paylaşabiliyoruz.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi dilediğimiz tüm araçlar, KitCut'ta eksiksiz bir şekilde sunuluyor. Çeşit çeşit görseller, metin ekleme araçları, kalemler ve dahası sunulan araçlar arasında. Bu araçlar bir araya gelince kullanıcılara geniş çaplı bir kişiselleştirme şansı sunulmuş oluyor. Belirli kalıplara bağlı kalmadan istediğimiz düzenlemeyi yapabiliyoruz.

Sonuç olarak KitCut, arkadaş çevresiyle esprili ve komik görüntüler paylaşmak isteyen kullanıcıların mutlaka göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR