Kitstamatic

Kitstamatic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kitstamatic, farklı çekim modları, çok sayıda efekt ve ayar içeren bir fotoğraf uygulamasıdır.

Kitstamatic, tüm iPhone ve iPad modelleriyle uyumlu tam özellikli bir fotoğraf uygulamasıdır. Çok sayıda efekt ve ayar sayesinde fotoğraflarınızı birkaç dokunuşla sanat eserine dönüştüren uygulama farklı çekim modları da sunuyor.

Kitstamatic, iPhone ve iPad’lerin dahili kamera uygulamasına ek işlevler kazandıran herkesin rahatlıkla kullanabileceği temiz bir arayüz ile gelen bir mobil uygulama. Bu uygulama için fotoğraf düzenleme, fotoğraf efekt veya kamera uygulaması demek hatalı olacaktır. Zira uygulamada istemediğiniz kadar seçenek mevcut.

Tam özellikli fotoğraf uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Kistamatic’te standart çekimin yanı sıra sabitleme, arka arkaya çekim, zaman ayarlı ve kare çekim modları bulunuyor. Birbirinden etkileyici efektler de sunan uygulama fotoğraflarınızın yönünü dilediğinizce ayarlamanız, kırpmanız, yazı eklemeniz için de seçenekler sunuyor. Yeni çekeceğiniz bir fotoğraf veya galerideki fotoğraflar üzerinde düzenleme yapabiliyorsunuz. Düzenlediğiniz bu fotoğrafları sosyal ağlarda hızlıca paylaşabiliyorsunuz.

Kitstamatic, bir fotoğraf düzenleme uygulamasından çok daha fazlasını sunuyor. Hem iPhone hem de iPad’inizde akıcı bir şekilde kullanabileceğiniz eksiksiz bir fotoğraf uygulaması arıyorsanız bu uygulama kesinlikle Kitstamatic.

YORUMLAR