Kiwi Wonderland

Kiwi Wonderland
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Kiwi Wonderland, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Oyunda en büyük hayali uçmak olan Kiwi adlı sevimli kuşa yardımcı olmak bir tek sizin elinizde.

Kiwi Wonderland gerçekten eğlenceli bir oyun yapısına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunda ekrana dokunarak Kiwi'nin yukarılara çıkmasını sağlıyorsunuz. Dokunmadığınız zaman da yere inip yerden yürümeye devam ediyor.

Açıkçası oyun yapısı olarak Jetpack Joyride'ı çok andırdığını söyleyebilirim. Eğer uzun süre oyunu oynadıysanız ve farklı fakat benzer bir oyun arıyorsanız Kiwi Wonderland onun açığını kapatacak bir oyun diyebilirim.

Oyunda bir rüya perisi Kiwi'ye yardım edip rüyasında uçmasına imkan tanıyor ve siz de onun uçmasına yardımcı oluyorsunuz. Harikalar diyarı gibi yerlerde, neon renklerle ve hoş görüntülerle uçarak ilerliyorsunuz.

Uçarken aynı zamanda bazı engellere dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin havada uçan kuşlar var ve bu kuşların tepesine basabilirseniz daha fazla puan topluyorsunuz. Aynı zamanda dikenli platformlara da dikkat etmeniz gerekiyor.

Tabi ki burada da uçarken altınları ve çeşitli güçlendiricileri toplamanız gerekiyor. Örneğin yeşil güçlendiricilerden yeterince toplayabilirseniz bir bonus turuna giriyor ve gökyüzüne zum ederek çok daha fazla altın toplama şansına kavuşabiliyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız Kiwi Wonderland'i indirip denemelisiniz.