Kiwi

Kiwi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kiwi uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden dostlarınıza aklınızdaki tüm soruları sorabiliyorsunuz.

Kiwi uygulaması, son zamanların en popüler uygulamaları arasına girmeyi başardı. iPhone ve iPad kullanıcılarının arkadaşlarına kolayca sorular sormalarını ve cevaplar almalarını sağlayabilen uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay bir şekilde kullanılabilen arayüzü sayesinde dikkatinizi çekmeyi başaracaktır.

Uygulama, pek çok benzer soru cevap uygulaması gibi işlev gösteriyor ancak onu diğerlerinden ayıran birkaç nokta daha var. Diğer kullanıcıları takip edebildiğiniz ve kendinizin de başkaları tarafından takip edilebilmesi sayesinde, sorulan soruları ve verilen cevapları bir zaman tüneli üzerinde görüntülemek mümkün hale geliyor.

Uygulamada sorulan sorulara hem yazılı olarak cevap vermek hem de resimli yahut videolu bir şekilde onları cevaplamak mümkün. Böylelikle çok daha interaktif bir soru cevap imkanının doğduğunu, bunun ise uygulamanın kullanım zevkini arttırdığını unutmamak gerekiyor. Tabii ki tüm bu işlevlerin doğru bir şekilde çalışabilmesi için 3G yahut WiFi üzerinden bir internet bağlantınızın olması gerektiğini de unutmayın.

Kiwi’nin arayüzü herkesin kolayca alışabileceği sade bir şekilde hazırlanmış. Hem Android platformunda hem de Facebook üzerinde de uygulamasının bulunması ise ekleyebileceğiniz ve soru sorabileceğiniz çevrenizin oldukça artmasını sağlıyor. Eğer hakkında her şeyi merak ettiğiniz kullanıcılar varsa onları burada bulacağınıza eminim.

Profilinizi dilerseniz diğer sosyal ağlardan paylaşmanız da mümkün. Bilhassa daha fazla takipçi elde etmek isteyenler, Facebook, Twitter gibi popüler ağlar üzerinden Kiwi profillerini paylaşabiliyorlar. Yeni ve etkili bir soru cevap uygulaması arayanlar göz atmaktan çekinmesinler.