KKRacing

KKRacing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KKRacing kendi arabanızı inşa edebileceğiniz bir mobil yarış oyunudur

KKRacing mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil yaırş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan KKRacing'de kendi yarış kariyerimize adım atıyoruz ve basamaklardan hızlı bir şekilde çıkarak şampiyonluk koltuğuna oturmak için mücadele ediyoruz. KKRacing'in güzel yönü bize kendi arabamızı inşa etme imkanı vermesi. Oyunda yer alan 150'den fazla farklı parçayı dilediğimiz gibi birleştirerek kendi arabamızı yaratıyoruz ve bu arabayı yarışlarda kullanarak farkımızı gösteriyoruz.

KKRacing'de yarışlar esnasında pilotumuzun özel yeteneklerinden faydalanabilmekteyiz. 20'nin üzerinde farklı yeteneğin yer aldığı oyunda bu yeteneklerin ne zaman ve nerede kullanıldığı yarışın galibini belirleyebiliyor. Oyuncular KKRacing'i farklı oyun modlarında da oynayabiliyorlar.

KKRacing'i dilerseniz klasik dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla ya da parmak sürükleme yöntemiyle oynayabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin göze hoş göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR