Klear

Klear
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Klear sosyal medya etkileşiminizi artırmanızı mümkün kılan bir uygulamadır

Klear eğer Twitter üzerinde belli konularda sözü geçen bir kullanıcı olmak isterseniz faydalanabileceğiniz bir sosyal medya uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Klear temel olarak sosyal medyada etkileşiminizi artırmak üzere geliştirilmiş bir sistem. Sosyal medya kullanırken belli konularda sözü geçen biri olmanın yolu doğru etkileşimleri doğru zamanda kurmaktır. Siz ne kadar bir konu hakkında bilgi sahibi olsanız da bu bilgiyi hedef noktaya, yani diğer sosyal medya kullanıcılarına ulaştıramadığınızda bilginin bir anlamı kalmaz. İşte Klear size sahip olduğunuz bilgiyi diğer kullanıcılara ulaştırmak için doğru yolu izlemenizde yardımcı olan bir uygulama.

Klear temel olarak Twitter kullanımızın hakkında istatistikleri kayıt altına alarak size bir hareket planı çizen ve daha çok etkileşimi elde etmek için hangi yolu izlemeniz gerektiğini size gösteren bir uygulama. Klear ile hangi saatte twitter üzerinden paylaşım yapabileceğinizi, hangi insanlarla etkileşim kurabileceğinizi öğrenebilir, trendlerden en iyi şekilde faydalanabilmek için yükselen trendlerden haberdar olabilirsiniz.