Knight Girl 1.3 (ios)

Knight Girl

1.3
Knight Girl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knight Girl'de benzer objeleri yan yana getirip bölümleri temizlemeye çalışıyoruz.

Knight Girl, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri ücretsiz bir eşleştirme oyunu arayşında olanların göz atması gereken seçeneklerden birisi. Eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Knight Girl'de benzer objeleri yan yana getirmeye ve bölümleri bu şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda objeleri yan yana getirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Objenin üzerine tıklayıp gitmesini istediğimiz yere doğru sürüklediğimiz zaman objeler yer değiştiriyor. Eğer üç veya daha fazlası yan yana gelirse ortadan kayboluyorlar.

Oyundaki grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentiyi büyük ölçüde karşılıyor. Daha iyi grafiklere sahip birkaç oyunla karşılaşmıştık fakat Knight Girl de epey iyi. Hatta eşleştirmeler esnasında ortaya çıkan animasyonlar keyif verici.

Knight Girl'de toplamda 200'ü aşan sayıda bölüm mevcut. Bu bölümler kolaydan zora doğru ilerliyor ve her bölümde karşımıza farklı bir tasarım çıkıyor. Boş zamanlarınızı eğlenceli bir bulmaca oyunuyla değerlendirmek istiyorsanız Knight Girl doğru seçim olacaktır.

YORUMLAR