Knots

Knots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS için geliştirilmiş olan Knots oyunu, ekranda çıkan toplara basarak bir yenisine zıpladığınız bir yapım. Oyun giderek zorlaşıyor ve parmaklarınız yetişemeyebiliyor.

3 farklı zorluk seviyesi ve çoklu oyuncu desteği ile sizi karşılayan Knots iOS oyunu, parmak becerinizi ve aklınızı zorlayacak cinsten. Oyuna başladığınızda sizi bir top karşılıyor ve siz bu topa parmağınızı basılı tuttuğunuzda yeni bir top meydana geliyor. Diğer parmağınız ile de yeni topa bastığınızda birisi tekrar kayboluyor ve o toptan parmağınızı çekmek zorundasınız aksi takdirde oyun sizi :( işareti ile baş başa bırakıyor. Oyunda ilerledikçe artan toplar oyunu giderek zorlaştırıyor ve oyun zorluk seviyesini de artırdığımızda bu çıkan topların boyutu daha da küçülüyor yani işimiz gerçekten zorlaşıyor.

Knots oyununa ilk girdiğinizde mayın tarlası gibi bir his verebilir ancak siz sakın aldanmayın ki oyun gayet farklı bir amaç üzerine geliştirilmiş ve daha eğlenceli bir yapıda. Daha hızlı ve daha akıllıca hareket ederek daha fazla puan toplayabilirsiniz. Bu sayede kendinizi geliştirerek iki oyuncu ile oynadığınız zaman rakiplerinize daha kolay meydan okuyabilirsiniz.

YORUMLAR