Know Fast 1.0.8 (ios)

Know Fast

Know Fast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlgilendiğiniz alanlarda 4 dakikalık eğitici videolar izleyeblir, yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Yeni bir şeyler öğrenmek isteyen iOS kullanıcıları için tasarlanan Know Fast uygulaması, 4 dakikalık videolarla her gün yeni bir şeyler öğrenmenizde yardımcı oluyor.

Bilim, sanat, spor, teknoloji, sinema, fotoğrafçılık, yemek ve daha birçok konuda bilgi sahibi olabileceğiniz içeriklere sahip olan Know Fast uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere hızlıca yeni bir şeyler öğrenmenizi sağlıyor diyebilirim. İlgi duyduğunuz kategorileri seçtikten sonra her gün belirlediğiniz bir saatte sizin için 4 dakikalık videolar yayınlıyor. Nasıl yapılır? ve nedir? Tadındaki bu eğitici videolar ile sıkılmadan yeni bilgiler öğrenmek oldukça kolay hale geliyor.

Uygulamayı başlattıktan sonra videoların hangi saatte yayınlanmasını istiyorsanız seçim yapıyor ve ardından kategori seçimini tamamlıyorsunuz. Bu adımlardan sonra ilk videonuzu seyredebilir, ertesi gün aynı saatte yeni video için uygulamayı ziyaret edebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen Know Fast uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. 

YORUMLAR