Tekir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    51

  • Üretici

    Komote

Tekir uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan en son indirim kampanyalarına ulaşabiliyorsunuz.

Tekir uygulaması, sık sık firma ve markaların indirim ile kampanyalarını takip eden iPhone ve iPad kullanıcılarının sahip olmaktan keyif alabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve bu konuda oldukça güçlü bir destek sunuyor diyebilirim. İnternet bağlantınız aktif olduğu sürece en son kampanya güncellemelerini alabilen uygulama, bu sayede alışverişlerinizin de daha ekonomik bir hale gelmesine yardımcı oluyor.

Uygulamada dilerseniz markalar arasında dolaşarak indirim arayabileceğiniz gibi, belli markaları takip ederek otomatik bildirimler almayı da tercih edebiliyorsunuz. Dolayısıyla isteyen kullanıcılar tüm işlemleri otomatikleştirerek her defasında arama yapmak zorunda da kalmıyorlar.

Varolan ürün kategorilerinin çok çeşitli olması ve sadece modayla sınırlı olmaması sayesinde hangi ürün tipiyle ilgilenirseniz ilgilenin size uygun kampanya fırsatlarına erişebileceğinizden emin olabiliyorsunuz. Tabii ki anahtar kelime aramaları sayesinde marka dışında direkt ürün aramaları da sağlayabiliyorsunuz.

Sevdiğiniz markaları işaretlediğinizde, o markaların indirimleri hakkında hemen bildirimler alabiliyorsunuz ve aynı zamanda kampanya bitimlerinden önce de bildirim alabilme desteği sayesinde unutup da bir kampanyadan faydalanamama gibi durumlarla karşılaşmak da mümkün olmuyor.

Beğendiğiniz indirimlerin hemen kendi sayfalarını ziyaret ederek ürünleri alabilmeniz için gereken butonlar da yine uygulama içerisinde mevcut. Sık sık uygun fiyatlı ürünler arayanların göz atması gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR