KonMa

KonMa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KonMa, oldukça heyecanlı ve eğlenceli oynanışa sahip olan ücretsiz bir iOS macera oyunu.

KonMa, macera oyunu severlerin tercih edebileceği oynaması heyecanlı ve eğlenceli bir iOS macera oyunu. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda kaybolan ruh olan KonMa'yı kontrol ediyorsunuz.

Karşı dünyada kaybolan KonMa ile çıkacağınız macera aslında oldukça tehlikeli fakat bu tehlikeleri atlatması için KonMa'ya yardım edeceksiniz.

Tuzaklar ve gölge canavarları ile mücadele edeceğiniz oyundaki amacınız ise KonMa'yı cennete götürmek. Yolculuk boyunca karşınıza çıkacak olan canavarlar, lazerler, bombalar, testereler, dikenler ve çok daha fazlasına rağmen KonMa'yı cennete götürmeyi başarabilirseniz siz tam bir oyuncusunuz demektir.

Oyundayken tüm engel ve tehlikeler ile uğraşırken asıl amacınız ise hayatta kalmak. Hayatta akalarak ilerlemeye devam edeceğiniz macera oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğini farkedemeyebilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz başarılı oyunlar yer arasında olan KonMa'yı hemen indirip oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR