Körfez Test

Körfez Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Körfez Test

Körfez Test, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı ve zengin içerikli bir eğitim uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz Körfez Test uygulamasında 1.000'den fazla başlık altında gruplandırılmış 25.000'den fazla soru bulunuyor. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanılabiliyor olması.

Körfez Test'te 5. sınıftan 12. sınıfa kadar okutulan tüm konular yer alıyor. Çalışmak istediğiniz konuyu ve sınıfınızı seçtikten sonra soruları çözmeye başlayabilirsiniz. Takıldığınız noktalarda videolu açıklamalara göz atarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Soru bankasında sunulan testleri internetsiz olarak çözebilmek için soruları cihazımıza indirmiş olmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymadan nerede olursak olalım soruları çözme şansına sahip oluyoruz. Hem arayüz hem kullanım rahatlığı hem de içerik bakımından üst düzey bir deneyim sunan Körfez Test, tatiller sırasında konulardan uzak kalmak istemeyen öğrenciler tarafından mutlaka denenmeli.

YORUMLAR