Kosmo 1.1.1 (ios)

Kosmo

Kosmo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kosmo'da uzay mekiğinden düşen karakterin gemisine dönmesine yardım ediyoruz.

Kosmo, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz, uzay mekiğinden acil iniş yapmak zorunda olduğumuz bir beceri oyunu. Oyunun hikayesi epey ilginç ve oynanışı da bir o kadar keyifli. Tüm pozitif özelliklerine rağmen oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Kosmo'da uzay mekiğiyle uzayın reinliklerinde yol alırken şansızlık eseri bir kuyruklu yıldızın çarpmasıyla yere düşmüş karakterin kontrolünü ele alıyor ve tekrar gemimize dönmeye çalışıyoruz.
Ekrana dokunarak karakterimizi jetpack yardımıyla gökyüzüne ulaştırmak temel görevimiz fakat bunu yapmak yüksek beceri istiyor.

Ekrana yapacağımız her dokunuş, karakterin zıplayarak yükselmesini sağlıyor. Faka bu esnada karşımıza birçok engel çıkıyor. Dolayısıyla bu engellere çarpmamak için ayrıca bir çaba sarf etmemiz gerek. Tahmin ettiğiniz gibi ne kadar yükseğe çıkarsak o kadar fazla puan alıyoruz.

Canlı grafikleri, akıcı oyun yapısı ve oyuncuları çileden çıkartan zorluğu ile Kosmo, kısa sürede başarıyı yakalayacak gibi görünüyor.

YORUMLAR