Kritika: Chaos Unleashed 2.3.1 (ios)

Kritika: Chaos Unleashed

Kritika: Chaos Unleashed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz rol yapma oyunudur.

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz pek çok rol yapma oyunu olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hangisini indirip deneyeceğinize karar veremiyor olabilirsiniz. Kritika: Chaos Unleashed bu oyunlar arasından sıyrılmayı başarıyor.

Öncelikle tamamen ücretsiz ve Türkçe desteği olmasıyla diğer rol yapma oyunları kendisini göstermeyi başaran oyun, ilginç grafik ve görselleriyle de öne çıkmayı başarıyor. Eskiden atarilerimizde oynadığımız Mortal Kombat veya Street Fighter tarzı oyunlardaki karakterlere ve görsellere benzeyen tarzda bir oyun olan Kritika: Chaos Unleashed, bu tarzda oyun sevenlerin beğeneceğini düşündüğüm bir oyun.

Oyunda karakterlerden birini seçiyor ve bölümleri bitirmeye çalışıyorsunuz. Bu arada da level atlıyor ve level atladıkça daha da güçleniyor ve yeni hareketleri açtırabiliyorsunuz. Bu açtırdığınız hareketleri de ekrandaki butonlara tanımlayabiliyorsunuz.

Oyunun kontrolleri de gayet rahat ve kullanması basit. Kısa sürede oyuna adapte olabiliyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça çıkan canavarları da yenmek için stratejik davranmanız ve ne zaman hangi butona basacağınızı önceden tahmin etmeniz gerekiyor.

60 bölümün bulunduğu oyunu, dövüş ve rol yapma oyunlarını seven herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR