KromacelliK

KromacelliK
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Basit grafiklerle derin bir dünyaya doğru yolculuk almak isteyenlere mikropların dünyasını gösteren KromacelliK başarılı bir mobil oyun.

Minimalistik bir oyun oynamanın özlemini yaşıyorsanız mobil cihazlarda bu işi uzunsüredir kaliteli bir şekilde yapan BulkyPix'in yeni çalışmasına göz atabilirsiniz. iOS cihazlarınız için çıkmış olan bir aksiyon ve beceri oyunu olan KromacelliK oynarken mikropların dünyasına adım atmış oluyorsunuz. Göreviniz göreceli olarak kulağa basit geliyor. Piksellerden oluşan bir dünyayı keşfedik yeni güçler edinmeniz gerekiyor.

Bu edinmeniz gereken farklı güçler aracılığıyla daha önce ulaşamadığınız noktalara ulaşıp yeni dünyalara doğru yol alıyorsunuz. BulkyPix'in sunumunu başarılı yaptığı oyun gerek nostaljik ve renkli grafikleri, gerek son derece ambiyansı destekler nitelikte olan müzikleri ile sizi büyüleyecektir. Oyunda karşınıza çıkacak bazı rakiplerden kaçmanız gerekirken kimilerinin de güçlerinden faydalanıp açılan yeni rotalara ulaşanız gerekiyor.

Virüslerle de karşılaştığınız KromacelliK ile rakiplerinizi yok etmek için farklı hücrelerle bir araya gelip size sunmuş oldukları özel güçleri kullanmanız gerekiyor. Metrodvania benzeri esintiler taşıyan ve olabildiğince sade bir oyun arıyorsanız hesaplı bir fiyata sunulmuş olan bu oyun hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR