Kupontos 1.08 (ios)

Kupontos

Kupontos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kupontos uygulaması birçok mekanda avantajlı fiyatlardan yararlanabileceğiniz indirim kuponlarını sizlere sunuyor.

Kupontos uygulaması birçok mekanda avantajlı fiyatlardan yararlanabileceğiniz indirim kuponlarını iOS cihazlarınız üzerinden sizlere sunuyor.

Eğlence, spa, masaj, kahvaltı, tiyatro, restoran, sağlık merkezleri, spor, güzellik merkezleri ve etkinlik gibi kategorilerde oldukça uygun fiyatlardan faydalanabileceğiniz indirim kuponlarını sunan Kupontos uygulaması, bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilmenizin önünü açıyor. Sıraladığımız kategorilerde sunulan ürün ve hizmetlere vereceğiniz ücretlerden neredeyse yarı yarıya tasarruf edebileceğiniz uygulama ne yazık ki şu an sadece İstanbul içinde kullanılabiliyor.

Size en yakın fırsatları da gösteren uygulamada, belirli bir şey arıyorsanız ilgili kategorilere tıklayarak da arama yapabilirsiniz. 3 dil destekleyen Kupontos uygulamasının en kısa sürede diğer şehirlerde de kullanılabilir olmasını umuyoruz. Siz de birçok ürün ve hizmeti avantajlı fiyatlardan satın almak istiyorsanız Kupontos uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.