Kuzgun

Kuzgun
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda çalışan Kuzgun mobil uygulaması, gündemi takip edebilecek her türlü imkanı kullanıcılarına sunan bir haber uygulamasıdır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen Kuzgun mobil uygulaması radyo dinleme, canlı TV izleme ve haber okuma hizmetlerini tek bir mecrada toplayan bir haber uygulamasıdır.

Kuzgun mobil uygulamasında radyo izlerken haber okuyabilir ve canlı olarak ulusal ve küresel yayın yapan televizyon kanallarını izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmetleri tek bir mobil uygulama çatısında toplamayı başaran Kuzgun mobil uygulamasında tüm popüler radyo kanallarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak takip ettiğiniz radyo kanallarını sık kullanılanlar listesine ekleyebilirsiniz. Böylelikle her seferinde favori radyo kanalınızı aramak zorunda kalmayacaksınız.

Kuzgun mobil uygulamasında TV8, Show TV, Kanal D, ATV, NTV ve TRT gibi ulusal yayın yapan televizyonların yanı sıra uluslararası TV kanallarını da canlı izleyebilirsiniz. Kuzgun’un haber servisine değinecek olursak; Hürriyet, Milliyet, Sözcü, Maçkolik ve BBC gibi ulusal ve uluslararası haber kaynaklarının içeriklerine her daim ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilgilendiğiniz bir haberi sonra okumak üzere favorilere ekleyebilirsiniz. Gündemden geri kalmamak adına istediğiniz her servisi tek bir uygulamaya toplayan Kuzgun mobil uygulamasını AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR