Kwixer

Kwixer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kwixer, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir tavsiye uygulamasıdır.

Kwixer, iOS platformu üzerindeki en beğenilen tavsiye uygulamarından bir tanesidir. İlginizi çeken her şeyi bir araya getiren ve dinlediğiniz, izlediğiniz, okuduğunuz ve sevdiğiniz herşeyi diğer kullanıcılara tavsiye edebileceğiniz yararlı bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yer alan sosyal tavsiye motoru sayesinde, uygulamayı daha çok kullanmaya başladıkça size önereceği uygulamalar artacaktır.

Örneğin, ''Yüzüklerin Efendisi'' filmini sevdiğinizi belirtirseniz, uygulama size ''Howard Shore'' dinlemenizi veya ''Hobbit'' filmini izlemenizi tavsiye edecektir. Uygulama üzeirnde tavsiye edilen herşeye puan vererek değerlendirebilirsiniz. Değerlendirebilecekleriniz arasında videolar, müzikler, oyunlar, kitaplar ve restoranlar vardır.

Kwixer'ın size sunduğu tavsiyeler oldukça pratiktir. Sevdiğiniz şarkı türlerinde şarkı söyleyen sanatçıları keşfetmenizi sağlayan Kwixer, ilginizi çeken herşey arasında bağlantılar kullanarak size yeni şeyler denemenizi tavsiye etmektedir.

En iyi sosyal ağ uygulamalarından biri olmaya aday olan Kwixer, sahip olduğu özellikler ve modenr arayüzü ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Özellikler:

  • Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımda bulunma puanlama
  • Kişisel tavsiyelerinize göz atma
  • Yapılacak listenize film, müzik, kita vb. ekleme bu syaede unutmama
  • Seveceğiniz yeni şeyler keşfetme

YORUMLAR