KYMS Free 2.2.1 (ios)

KYMS Free

KYMS Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızdaki dosyalarınızı korumak ve saklamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

KYMS Free uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya ve döküman koruma programı olarak karşımıza çıkıyor ve size özel dosyalarınızın meraklı gözler tarafından görülmesine engel olabiliyor. Hem ücretsiz olarak kullanabileceğiniz hem de bir dosya saklama uygulaması olduğun belli etmeden kişisel verilerinizi koruyabileceğiniz uygulama, fotoğraf, videolar, dökümanlar ve diğer dosya türlerini meraklı gözlere karşı koruyabiliyor.

Pek çok benzer dosya gizleme ve koruma uygulaması maalesef tam da bu amaç için hazırlanmış olduğunu belli etmekte ancak KYMS Free bu yönüyle de onlardan ayrılıyor. Zira bir hesap makinesi gibi görünen uygulama, doğru PIN kodu girilmedikçe hesap makinesi fonksiyonlarını yürütüyor ve PIN kodu girildiğinde dosyalarınızın görüntülenebilmesine olanak tanıyor.

KYMS Free'nin gizleyebildiği dosyalar şu şekilde;

  • Fotoğraflar ve resimler
  • Videolar
  • Dökümanlar
  • Kişisel bilgi dosyaları
  • Tarayıcı tarihçesi
  • Tarayıcı sık kullanılanları

Uygulama Facebook hesabınızla entegrasyon gerçekleştirebiliyor ve albümlerinizdeki fotoğrafları da deposuna katabiliyor. Aynı zamanda PC ve MAC cihazlarınızdaki iTunes fotoğraflarınızla da senkronizasyona girebiliyor.

Tüm dosyalarınızı rahatlıkla yönetebileceğiniz kaliteli bir dosya yöneticisine de sahip olması sayesinde fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dökümanlarınızı direkt olarak uygulamanın arayüzünden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

YORUMLAR