Labours of Hercules 1.4 (ios)

Labours of Hercules

1.4
Labours of Hercules
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Labours of Hercules, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Labours of Hercules, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğitici bir sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Hem oyun oynayıp hemde mitoloji öğrenebilirsiniz.

Kralın verdiği görevleri yerine getirerek Zeus'un efsanevi oğlu Herkül'e dönüşmeye çalışıyoruz. Zorlu 12 görevi yerine getirmeli ve ölümsüzlük iksirini elde etmeliyiz. 3 farklı oyun modundan birini seçmeli ve oyunda mücadele etmeliyiz. Nemea Aslanı, 9 başlı Hydra, Kyreneia Geyiği, Girit Boğası ve Diomedes'in Kısrakları gibi efsanebi yaratıklarla mücadele edecek ve onları yenmeye çalışacağız. Engellerin ve tuzakların bolca yer aldığı oyunda işimiz oldukça zor. Sonsuz koşu modunda yer alan engelleri aşmalı ve savaş meydanına ulaşmalıyız. Savaş meydanında bizi bekleyen karakterlerle savaşmalıyız. Farklı dünyalarda geçen oyunda hem eğlenebilir hemde mitolojik öğeler hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca oyun Herkül'ün 12 Görevi mitinden esinlenilerek geliştirilmiş. Bu nedenle gerçekçi bir oyun bizleri bekliyor.

Oyunun Özellikleri;

  • Canlı grafikler
  • Eğitici oyun
  • Farklı oyun modları
  • Zorlu görevler
  • Gerçek oyun kurgusu

Labours of Hercules oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.