LakLak

LakLak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LakLak uygulaması sayesinde gündemi ve en son haberleri rahatlıkla takip edebiliyoruz.

LakLak, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan LakLak sayesinde gündemi yakından takip edebiliyor ve en son gelişmelere mobil cihazımız üzerinden erişebiliyoruz.

Uygulamada şık ve kolay anlaşılır bir arayüze yer verilmiş. Giriş yaptığımız anda aradığımız tüm fonksiyonlara kolaylıkla erişebileceğimiz bir tasarımla karşılaşıyoruz. Haberleri reklamsız olarak okuyabiliyor oluşumuz en hoşumuza giden özellik oldu.

LakLak'ı kullanarak ilgimizi çeken, gündemi meşgul eden haberleri okuyabiliyor ve istersek arkadaşlarımızın okudukları haberlere de erişim sağlayabiliyoruz. Elbette aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarımız da bizim okuduğumuz haberlere göz gezdirebiliyorlar. Bugüne kadar pek çok haber takip uygulaması denemiştik fakat LakLak'ta sunulan ücretsiz mesajlaşma özelliğine benzer bir fonksiyona denk gelmemiştik. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarımızla haberler hakkında mesajlaşabiliyor ve tartışma ortamı yaratabiliyoruz.

Uygulamada bulabileceğimiz gazeteler ve yayınlar arasında Haber Türk, CNN, Maçkolik, Posta, Hürriyet, Milliyet, Zaman, Sabah, Zaytung, Sözcü, Onedio, Star ve Vatan bulunuyor. Elbette tüm bu yayınlarda faaliyet gösteren köşe yazarlarına da göz atma şansına sahibiz.

iOS cihazlarınız üzerinden gündemi takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız LakLak mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor.