LangBox 1.0 (ios)

LangBox

1.0
LangBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LangBox, kolay yoldan İngilizce kelimeler öğrenmenizi sağlayan işlevsel bir uygulamadır.

LangBox, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz işlevsel bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Kelimelerin anlamlarını ve okunuşlarını öğrenebileceğiniz LangBox ile kolay yoldan İngilizce öğrenebiliyorsunuz.

Farklı kategorilerden bincelerce kelimeye sahip olan LangBox, İngilizce kelimeleri en doğru şekilde öğrenme imkanı sunuyor. Her gün güncellenen kelimeleriyle karşımıza çıkan LangBox, öğrenmek istediğiniz kelimeleri en doğru şekilde aktarıyor. Uygulama ile kendi kategorinizi ve çalışma grubunuzu oluşturabiliyorsunuz. Öğrenmek istediğiniz kelimeleri seçebiliyorsunuz. Kalıcı bir öğrenme sağlayan LangBox, kelimelerin Türkçe anlamlarının yanı sıra okunuşlarını ve cümle içerisinde kullanışlarını da gösteriyor. Aynı zamanda kelimelerin eş ve zıt anlamlılarını da görebiliyorsunuz. İngilizce yeteneğinize bir hayli katkı sağlayabilecek LangBox'ı mutlaka denemelisiniz.

Kolay bir arayüze ve kullanışlı menülere sahip olan LangBox, kullanıcı dostu yapısıyla da ön plana çıkıyor. LangBox uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.