Lara Croft: Reflections

Lara Croft: Reflections
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lara Croft: Reflections, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz muhteşem bir online ve ücretsiz kart oyunudur.

Lara Croft: Reflections, Lara Craft rolünde etkileyici bir kart oyunu macerasına hazır mısınız? Square Enix şirketinin geliştirdiği olağanüstü grafikler ve özellikleri ile yeni bir kart oyunu iOS uygulama marketindeki yerini aldı.

Gizemli bir dünyada çıkacağınız macerada, karşılaştığınız değerli eserleri toplamalı ve düşmanlarınız ile savaşmalısınız. Diğer online oyuncular ile yapacağınız savaşlarda avantaj elde etmek için oynadıkça silahlarınızı güçlendirmelisiniz.

Oyun içerisinde gizemli yeni alanlar keşfederek karşılaştığınız güçlü rakiplerle savaşmalısınız. Genel olarak heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan kart oyunlarına yeni olarak eklenen Lara Croft: Reflections'da, size verilen görevleri tamamlamalı ve topladığınız silah kartlarını birleştirerek daha güçlü silah kartları oluşturmalısınız. Diğer oyuncular ile gerçek zamanlı olarak savaşlara girerek kimin daha güçlü silah kartlarına sahip olduğunu onlara gösterebilirsiniz. Ayrıca silah kartlarınızı birleştirerek onları güçlendirmekle birlike seviyelerinize yükseltmiş oluyorsunuz.

Düşmanlarınızın sahip olduğu değerli eserleri çalmalı ve aynı zamanda kendi sahip olduğunuz değerli eserleri korumalısınız.

Canlı olarak yapılan Boss etkinliklerine katılarak kendi grubunuz ile birbirinden güçlü bosslara karşı savaşarak, bu savaşlar sonucunda muhteşem ödüller kazanabiliyorsunuz.

Kart oyunlarını seviyorsanız, Lara Croft ile maceraya çıkacağınız Lara Croft: Reflections oyununu ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Oyunu oynaması ücretsiz fakat uygulama içerisinde mağazadan altın satın alarak daha hızlı güçlenebilirsiniz.

Not: Oyunu oynayabilmek için iOS cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir. 

YORUMLAR