Lark 1.2.1 (ios)

Lark

Lark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lark kullanıcıların daha sağlıklı bir yaşama kavuşmaları için ihtiyaç duyabilecekleri her özelliği beraberinde getiriyor.

Lark, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sağlıklı yaşam uyuglaması olarak öne çıkıyor. Uyku düzeni takip etme, beslenme ve egzersiz planlama gibi özelliklere sahip olan bu uygulamayı hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanabiliyoruz.

Uygulamayı temel olarak bir yaşam koçu olarak nitelemek çok da yanlış olmaz. Kullanıcının her şeyiyle ilgilenen Lark, uyuduğunuz süreyi hesaplıyor, sağlıklı beslenmeniz için tavsiyelerde bulunuyor ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanız için egzersiz tavsiyeleri sunuyor. Bu sayede hem dağa sağlıklı hem de daha zinde bir vücuda kavuşuyorsunuz.

Uygulamanın en iyi yanlarından biri de sanki bir arkadaşmış gibi davranması. Uyandığınızda uykunuzun nasıl olduğunu, kendinizi nasıl hissettiğinizi soruyor. Siz de içinde bulunduğunuz duruma göre cevap veriyorsunuz. Buna ek olarak bir de yürüyüş düzeninizi, ne kadar mesafe katettiğinizi, hangi yiyecekleri yemeniz gerektiğini de uygulamada bulabilirsiniz.

Eğer sağlıklı yaşamak istiyorsanız ve bu konuda yardımını alabileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa Lark'ı mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR