Larva Heroes

Larva Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Larva Heroes hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir savaş oyunu.

Larva Heroes, iOS işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve ilginç bir savunma oyunu. Eğlenceli ve mizahi grafikleriyle öne çıkan oyunda düşman birimlerini yok edip üslerini ele geçirmeye çalışıyoruz.

Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi savaşımızı larvalara, yani kurtçuklara karşı gerçekleştiriyoruz. Fakat bu durum akılda kesinlikle yanlış bir izlenim oluşturmasın çünkü tasarımlar çizgi film tadında olduğu için rahatsız edici herhangi bir görüntü yok.

Mücadelemiz esnasında karşı taraftan sürekli olarak larvalar geliyor. Biz de kontrolümüze verilen ana karakteri ve ona yardımcı olmak üzere savaş alanına çıkan minik askerlerimizi kullanarak düşman birimleri geri püskürtmeye çalışıyoruz. Birimleri üretmek için ekranda bulunan ikonlarına tıklamak yeterli oluyor.

Bu noktada kendimize çok iyi bir strateji belirlemeliyiz. Sınırlı kaynaklara sahip olduğumuz için istediğimiz zaman asker üretemiyoruz. Dolayısıyla para akışı ve asker üretimi arasındaki dengeyi iyi bir şekilde oturtmamız gerekiyor. Ana karakter zamanla evrim geçiriyor ve daha güçlü bir hale geliyor. Bölümlerin de zorluğu kademeli olarak arttığı için kahramanın evrimleşme süreci savaşlar esnasında kritik öneme sahip.

Oyunda kontrol edebileceğimiz 10 farklı birim mevcut ve bu kahramanların her biri kendilerine özgü güçlere sahip. Bu karakterlerin ana kahramana ettikleri yardımın haddi hesabı yok. Her ne kadar kolay lokma gibi gözükseler de durum kesinlikle öyle değil.

Sonuç olarak eğlenceli bir oyun olarak tanımlayabileceğimiz Larva Heroes, 360 bölümüyle kesinlikle uzun süreli bir deneyim vaat ediyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir savunma oyunu arıyorsanız Larva Heroes'u denemelisiniz.

YORUMLAR