Last Hope - Zombie Sniper 3D 4.5 (ios)

Last Hope - Zombie Sniper 3D

4.5
Last Hope - Zombie Sniper 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Last Hope - Zombie Sniper 3D heyecan dolu bir zombi oyunudur

Last Hope - Zombie Sniper 3D eğer zombi oyunu oynamayı seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz FPS türünde başarılı bir sniper oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Last Hope - Zombie Sniper 3D'de çöllerde, vahşi topraklarda, küçük kasabalarda ve dipsiz kanyonlarda geçen bir maceraya tanık oluyoruz. Zombilerin istilası başladıktan sonra bütün dünya tamamen değişmiştir ve gıda ve su temin etmek zorlaşmıştır. Bu zorlu koşullarda hayatta kalabilmek için silah kullanmak bir gereklilik haline gelmiştir. Biz de oyunda kendi yolunu çizmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve zombilerin karşısına çıkarak farklı görevleri tammalamaya çalışıyoruz.

Last Hope - Zombie Sniper 3D'de kahramanımız keskin nişancı tüfeklerinin yanısıra farklı ateşli silahları, el bombası gibi yardımcı ekipmanları ve baltalar ve bıçaklar gibi yakın mesafede etkili silahları kullanabiliyor. Duruma göre bu sialhları değiştirmemiz ve etkili olanları tercih etmemiz gerekiyor. Oyunda bir de yetenek ve seviye atlama sistemi yer oluyor. Oyunda ilerledikçe kahramanımızı geliştirebiliyor ve yeni yetenekler kazanmasını sağlayabiliyoruz.

Last Hope - Zombie Sniper 3D'de güzel grafiklerin yanında eğlenceli bir oynanış oyuncuları beklemekte.

YORUMLAR