Lastronaut 1.0.1 (ios)

Lastronaut

Lastronaut
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lastronaut, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Lastronaut, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir beceri oyunu olarak gözümüze çarptı. Genel yapı olarak oyunu iPad cihazlarımızda oynamaktan daha çok keyif aldık çünkü görsel efektlerin verdiği keyif büyük ekranda bir kademe yukarı çıkıyor.

Oyunda 2015 yılında insanoğlunun insan-robot karışımı bir canlı yaratması konu alınıyor. Sonsuz oyun yapısı sunduğu için oyunda gidebileceğimiz kadar ileri gitmeye çalışıyoruz. Elbette bunu başarabilmek yüksek beceri gerektiriyor çünkü yolumuzda pek çok engelle karşılaşıyoruz. Neyse ki engelleri yok etmek amacıyla kullanabileceğimiz farklı türde ve güçte silahlar mevcut. Silahlar bir noktaya kadar işe yarasalar da maceramızın büyük çoğunluğunda hızlı reflekslerle engellerden kaçmaya çalışıyoruz.

Göze çarpan özellikler;

  • Görsel efektlerle desteklenen kaotik atmosfer
  • Bonuslar (ağır çekim modu, toplu öldürme seçenekleri)
  • Küresel skor tabloları
  • Facebook ve Twitter bağlantı seçenekleri

Orijinal müziklerle desteklenmiş olan Lastronaut orijinal bir atmosfer yaratmakta başarılı oluyor. Marketlerde çok sayıda koşu ve kaçış oyunu olmasına rağmen pek azı Lastronaut gibi orijinallik yaratmayı başarabiliyor. Eğer sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz orijinal bir yapım arıyorsanız lastronaut'u denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR